audycja radiowa

Unikaj diet, one pogrubiają

Posłuchaj audycji

Witaj Na Stronie

Twoje ciało jest Twoją świątynią. To nie żaden frazes, tylko szczera prawda. A jednak tak wiele z nas zaśmieca swoją świętą przestrzeń dokonując błędnych wyborów żywieniowych, a także tych dotyczących stylu życia. Niektóre decyzje są wynikiem braku wiedzy, inne problemów na poziomie emocjonalnym. Bez względu na to, co leży u podstaw Twoich wyzwań, jestem gotowa Ci pomóc. To, co kupujesz nie jest też bez znaczenia dla kondycji naszej planety – Twoja dieta nie jest już więcej Twoim prywatnym problemem.

Jeśli jesteś gotowa zacząć żyć tak, abyś kwitła a razem z Tobą nasza Ziemia, skontaktuj się ze mną.
Zobacz intro

O Kursie
Dzika Dieta

Trzymiesięczny kurs online, podczas którego uczestnicy raz na zawsze zmieniają stosunek do zdrowia i swojego ciała. Dzięki rewolucyjnemu podejściu do kwestii żywienia – polaczeniu wiedzy na temat potrzeb ludzkiego organizmu oraz znajomości psychologii jedzenia umożliwiam kobietom na całym świecie całkowitą transformację nawyków, które przez lata utrwalały w kuchni. Oprócz gruntownej wiedzy zyskują doskonałe samopoczucie, zadowolenie ze swojego wyglądu, witalność, a ich ciała pozostają w doskonałej kondycji.

medytacja

Akceptacja własnego ciała

Posłuchaj medytacji

medytacja

Zdrowie przede wszystkim

Posłuchaj medytacji

dzika-inspiration-real

jakIE SĄ TWOJE NAJBARDZIEJ SZKODLIWE NAWYKI ŻYWIENIOWE?

Wypełnij test

Jak inni wypowiadają się o moim kursie…

  • Karolina Maja Pańkowska
     

    Dla mnie najważniejsze jest to ze znam sposób na to aby schudnąć w niedługim czasie i bez głodzenia się. Mimo, ze nie jestem osoba, która lubi spędzać czas w kuchni, udało mi się poradzić z codziennym przyrządzaniem posiłków. Schudłam 12 kg, a przede wszystkim poprawiła misię cera, z która walczę od lat.Odchudzanie z coachem, który daje w pełni wsparcie to zdecydowanie najłatwiejszy sposób na osiąganie dobrych wyników. Dziękuję za ogrom wiedzy, który nam przekazałaś – to olbrzymia wartość. Dziś łatwiej jest mi mądrze się odżywiać, wiem co jest dla mnie dobre, a co nie. Wiem, ze dokonałam słusznego wyboru biorąc udział w Twoim kursie!

  • Marta Korpolińska
    kierownik administracyjny i mistrzyni sztuki kulinarnej

    Jeszcze 3 miesiące temu ważyłam 105 kg! Omijałam lustra, nauczyłam się przechodzić obok nich nie patrząc na to jak wyglądam ubrana w bezkształtne worki w rozmiarze 46-48 (oczywiście o ile były z elastycznego materiału), o spodniach mogłam zapomnieć, bo ciężko było mi dostać  rozmiar w który bym się zmieściła. Karolina otworzyła mi oczy i pomogła zacząć nowe życie. Dzięki naszym spotkaniom nie miałam nawet jednego dnia załamania i zwątpienia, dała mi siłę i nadzieję na lepsze jutro z mniejszą ilością centymetrów. Straciłam łącznie 15 kg wagi i 75,5 cm.

Masz pytanie dotyczące kursu?