audycja radiowa

Prosta recepta na dobrobyt

Posłuchaj audycji

Witaj Na Stronie

Jesteśmy u progu nowego świata, w którym możesz zostać niewolnicą pracującą na sukces innych, albo też odnaleźć w sobie prawdziwą pasję i zająć się budowaniem swojego sukcesu wokół niej. Jeśli bardziej odpowiada Ci ta druga opcja, to dobrze trafiłaś. W tej części mojej strony będę się z Tobą dzielić sposobami na odkrycie tego co sprawia, że Twoje serce śpiewa, a także jak przekuć te wiedzę w bardzo konkretną monetę. Sukces finansowy jest dla Bogini równie ważny jak szczęście w miłości i wewnętrzny spokój. Zawsze możesz podnieść swój standard i stworzyć coś lepszego.

Zapraszam do kontaktu, jeśli masz ochotę wykreować życie swoich marzeń.
Zobacz intro

O Kursie
Finansowa

Nie jesteś w siódmym niebie z powodu tego, czym zajmujesz się w pracy? A może nawet nie wiesz, że jest taka opcja? Jeśli masz ochotę odnaleźć swoją prawdziwą pasję, a następnie sprawić, by zaczęła przynosić Ci kokosy, koniecznie zainteresuj się tym kursem. Jest on unikatowym połączeniem kilkunastu wyjątkowych narzędzi do rozwoju osobistego, a także nauka tego jak zaistnieć w mediach, stworzyć doskonałą ekipę i przede wszystkim naprawdę odnaleźć siebie.

medytacja

Mój idealny dzień

Posłuchaj medytacji

finansowa-inspiration-real

Co Cię powstrzymuje przed zarabianiem większych pieniędzy?

Wypełnij test

Jak inni wypowiadają się o moim kursie…

  • Sylwia Kornafel
    Właścicielka salonu piękności i matka

    Kurs był dla mnie bardzo rozwojowy i zmienił moje złe przyzwyczajenia oraz samo podejście do zarabiania pieniędzy. Stałam się bardziej pewna siebie i swoich umiejętności. Zarabiam teraz więcej, a mniej mogę pracować. Zmieniłam również na plus myślenie o samej sobie, przełamałam się i odzyskałam wiarę we własne siły. Ten kurs nie tylko zmienił moją  firmę na lepsze ale i mnie. Gdybym miała znowu wybór czy odbyć ten kurs to nawet chwilę bym się nie zastanawiała.jest wart każdej godziny i każdej złotówki jaka poświęciłam na odbycie go. Dzięki Karolinie odkryłam nową siebie i rozwinęłam moją firmę.

  • Natalia Borkowska
    designerka i pasjonatka azjatyckiej kuchni

    Zdecydowałam się na wzięcie udziału w tym kursie, bo zawsze pragnęłam stworzyć własny biznes. W trakcie trwania kursu wypracowałam pewien model biznesu, który chciałabym rozwinąć. Dzięki Karolinie odkryłam swoje pasje na nowo, dowiedziałam się w jaki sposób spieniężyć je. Otrzymałam narzędzia do codziennego motywowania się oraz wiedzę, która w uniwersalny sposób pomoże mi zbudować dowolny projekt. W tym momencie jestem dumną założycielką sklepu z biżuterią pod nazwąLuckyFairies: www.luckyfairies.com. Ten kurs to pewna inwestycja! Dziękuję Karolina

Masz pytanie dotyczące kursu?