audycja radiowa

Sposób złoty na jesienne słoty

Posłuchaj audycji

Witaj Na Stronie

Przez wieki starano się zabić w nas naszą prawdziwą moc. W końcu nadszedł czas kiedy możesz bez lęku otworzyć się na magię, która jest Twoim dziedzictwem i przeznaczeniem. Aby energia w Twoim ciele osiągnęła najwyższy poziom i aby w Twojej obecności zaczęły się dziać prawdziwe cuda, musisz nauczyć się w odpowiedni sposób dbać o siebie. Musisz zaprosić do siebie moc Bogini, ona nigdy Cię nie zawiedzie. Otwórz się na tajemnice Wszechświata i patrz, jak na Twoich oczach świat zmienia swoje oblicze.

Jeśli jesteś gotowa, by do nas dołączyć, skontaktuj się ze mną. Być może czekamy już tylko na Ciebie.
Zobacz intro

O Kursie
Magia

W przygotowaniu jest kurs oparty o 9 medytacji, które całkowicie odmienią Twoje życie. W kolejnych tygodniach będziemy skupiać się na najważniejszych aspektach Twojego życia. Otrzymasz wiedzę niezbędna do wprowadzenia zmiany, a wszystko to zostanie ugruntowane medytacjami, które będę prowadzić z grupą na żywo. Po kursie otrzymasz w prezencie wszystkie 9 medytacji, tak abyś mogła pogłębić i utrwalić efekt poprzez stosowanie praktyki. Dołącz do nas by wygenerować najwyższą energię!

medytacja

Uruchom magię Wszechświata – medytacja!

Posłuchaj medytacji

magia-inspiration-real

Jak wiele magii masz w sobie?

Wypełnij test

Jak inni wypowiadają się o moim kursie…

  • Gabi Barnat
    podróżniczka, pasjonatka tańca tribalfusion

    Wystarczyło kilka minut rozmowy, bym mogła stwierdzić, że wkraczam na drogę rozwoju, która da mi siłę do spełniania najśmielszych marzeń. Roześmiana, sypiąca dowcipami, ciepła i niezwykle inspirująca. Taka jest Karola Żuk! Energia, którą wokół siebie roztacza udziela się nawet jeśli oddalona jesteś od niej setki kilometrów. Praca z nią to nie tylko odkrywanie siebie i szukanie odpowiedzi na nurtujące pytania, ale przede wszystkim podnoszenie jakości swojego życia. To prawdziwa podróż w głąb siebie, swoich potrzeb i tajników miłości.

Masz pytanie dotyczące kursu?