audycja radiowa

Kryzys męskości, czy błędne przekonania?

Posłuchaj audycji

Witaj Na Stronie

Moją misją życiową jest pomaganie kobietom pragnącym odmienić swoje życie. Podpowiadam jak odnaleźć drogę do samych siebie, a także pielęgnować Boginię, którą każda z nas w głębi duszy jest. Tej niezwykłej przemiany dokonuje w sposób prosty i bardzo rozrywkowy – moje dziewczyny są szczęśliwe i pełne pasji, ponieważ na ścieżce rozwoju spotykamy wiele ekscytujących przygód. Przechodzimy transformację ciała, wyruszamy w romantyczną podróż w poszukiwaniu miłości, a także odkrywamy tajniki sukcesu.

Zapraszam do kontaktu, jeśli chcesz się wznieść na nieznane Ci dotąd wyżyny.
Zobacz intro

O Kursie
Transformacja

W trakcie tego kursu dowiesz się wszystkiego co musisz wiedzieć, aby stworzyć relację o jakiej nawet Ci się nie śniło. Codziennie przez trzy miesiące będziesz oglądać filmik, w którym opowiem Ci wszystko co musisz wiedzieć, aby stać się najlepszą wersją siebie, przełamać swoje zahamowania i podnieść poprzeczkę facetom w Twoim otoczeniu – zaczną się Tobą interesować Panowie z zupełnie nowego poziomu. Oprócz tego raz w tygodniu spotykamy się po to, żebym mogła podejść do Twoich kłopotów indywidulanie.

medytacja

Przed Randką

Posłuchaj medytacji

transformacja-inspiration-real

Jak silna jest Twoja kobieca energia?

Wypełnij test

Jak inni wypowiadają się o moim kursie…

 • Kasia Sowińska
  fotomodelka

  Kurs “transformacja” dał mi poczucie większej wartości. Głownie byłam jak taki mężczyzna w skórze kobiety tzn. skupiona na pracy na zarabianiu pieniędzy zachowywałam się bardziej jak mężczyzna nie jak kobieta. Dzięki kursowi nauczyłam się zachowywać bardziej jak kobieta. Mężczyźni zaczęli mnie zaczepiać na ulicy jak nigdy dotąd. Dzięki medytacjom czułam się wspaniale, jakbym miała więcej energii, więcej wiary w lepsze jutro. Zrozumiałam błędy jakie popełniałam.Nauczyłam się że przede wszystkim spotykając się z facetem muszę wiedzieć czy facet chce być ze mną czy tylko liczy na coś…

 • Patrycja Stępniewska
  kierowca wyścigowy Rallycross i beauty stylist

  Od czasu kiedy skończyłam kurs w moim życiu zaczęły dziać się cuda.Standard mojego życia, moje samopoczucie, podejście do życia, do ludzi, a przede wszystkim do samej siebie sprawił, że z poziomu na którym byłam wzniosłam się na szczyt. Jestem pewna, że każda dziewczyna, która trafi na kurs i uwaga! Będzie sumiennie „odrabiała pracę domową” osiągnie sukces. Karolina ma niezwykły dar, którym chce się dzielić, jedyne co trzeba zrobić, to zaufać jej i dać się poprowadzić. Dziękuję Karolina, bez Ciebie nie dała bym sama rady!

 • Natalia Borkowska
  designerka i pasjonatka azjatyckiej kuchni

  Poznanie Karoliny i jej nauk można porównać do wygrania losu na loterii! Zanim poznałam Karolinę byłam dość zakompleksioną dziewczyną, która nie wierzyła do końca we własne możliwości i siły. Funkcjonowałam już dosyć długo jako “singielka” zrozpaczona brakiem ciekawych opcji.

  Pierwsze co poruszyło mnie w filmach z Transformacji to było spotkanie ze sobą, swoimi przekonaniami, swoimi uczuciami, oczekiwaniami. Moje życie zmieniało się diametralnie z dnia na dzień. Dzięki Karolinie rzuciłam palenie! Spotkałam upragnionego mężczyznę. Jesteśmy teraz w pięknym związku.

 • Gabi Barnat
  podróżniczka, pasjonatka tańca tribalfusion

  Zmiany, które dostrzegam w sobie są naprawdę imponujące. Przede wszystkim zrobiłam miejsce dla kobiecej energii, co nie było łatwym wyzwaniem. Widzę również jak „rosną” przy mnie inni, jak częściej się uśmiechają i mają więcej motywacji do pracy nad sobą.

  Kurs transformacji to również kontakt z innymi inspirującymi kobietami, Karola ma dar przyciągania ciekawych osób. A najpiękniejsze jest to, że ta podróż nie ma końca, bo kto zna Karolę ten wie, że ma ona tysiąc pomysłów na to, żeby Twoje życie wzbogacić jeszcze bardziej!

 • Bogini Ceniąca Anonimowość
   

  Karolino ostatnio powróciłam do twoich filmików i… chciałam Ci bardzo podziękować. Dzięki twoim wskazówkom udało mi się nawet do końca nie wiem w jaki sposób ale jednak stać się bardziej szczęśliwą. Chyba udało mi się wreszcie w pewnym stopniu polubić siebie a raczej swoją drzemiącą kobiecość i zauważyć w niej siłę. do tej pory widziałam siłę tylko w męskich cechach i działaniach a to jakby nie było tym w czym czułam się dobrze.

  dziękuję ze pozwoliłaś mi się ocknąć i zauważyć ze mogę być silna będąc kobietą i robiąc to co dyktuje mi serce.

Masz pytanie dotyczące kursu?